Podpořte nás pohybem!

Vážení rodiče, milí přátelé, skautky a skauti,

postupně se snažíme zvelebovat okolí skautského srubu, tak aby mohlo být lépe využíváno pro děti. Součástí tohoto plánu je také výsadba zeleně na svahu před klubovnou, která by odstínila rušnou silnici.

Náš projekt byl zařazen do aplikace Nadace ČEZ Pomáhej pohybem, kdy běháním, chůzí, jízdou na kole a koni, paddleboardingem, skateboardingem, chůzí s kočárkem nebo jiným pohybem můžete nasbírat body, které nám pak ČEZ promění na finance. Ty pak bude možné použít na výsadbu. Stačí, když si stáhnete do svého mobílního telefonu aplikaci EPP Pomáhej pohybem a získanými body přispějete na náš projekt Zelenější prostředí pro skautské děti. Do aplikace se můžete zaregistrovat, ale funguje to i bez registrace. Tato výzva bude otevřena pouze 30 dní a poté budou nasbírané body sečteny a proměněny na peníze.

Věříme že společně s vámi a dětmi nachodíme, naběháme a najezdíme potřebné kilometry dohromady.

Předem děkujeme a přejeme hodně sportovních úspěchů.