Pro zájemce

Mladší členové ve středisku VJAS jsou rozprostřeni ve třech oddílech.

6. oddíl – benjamínci (5 let – první třída ZŠ)

7. oddíl – světlušky a vlčata (2. třída ZŠ – 11 let)

8. oddíl – skauti a skautky, mladší roveři a rangers (12 – 18 let)

V 6. a 7. oddíle jsou momentálně (22. 8. 2023) všechny družinky obsazeny. Můžete nám ale dát o svém zájmu vědět prostřednictvím formuláře pro zájemce. Po vyplnění formuláře Vaše dítě zařadíme do seznamu zájemců a až se uvolní místo ve věkově přihodné družince, ozveme se Vám.

V 8. oddíle skautů a skautek máme volno a zájemci se mohou zapojit hned. Pro bližší informace prosím napište rovnou na skautbrandys@gmail.com, Kryštof a Pytlák Vám odpoví.

Starší členové (18+) se sdružují v kmeni dospělých – 12. oddílu. Pokud máte zájem o členství ve 12. oddílu, kontaktujte nás prosím přímo e-mailem skautbrandys@gmail.com.

Srdečně přivítáme rodiče a dospělé, kteří jako děti měli možnost zažít něco ze skautských dobrodružství, schůzek, výprav nebo táborů a rádi by společně s námi předávali skautské hodnoty mladším. Ozvěte se na skautbrandys@gmail.com, těšíme se na vás!