Tábor 2024

Tábor se bude konat opět v Drahňovicích, v tradičním termínu, a to prvních dvou týdnech letních prázdnin …

Termín tábora : 29. 6.-13. 7. 2024.

Termín informační schůzky k táboru – květen – bude upřesněn.

Místo: Tábořiště Jirenských skautů – Drahňovice okres Benešov (N49°49’24.097″ E14°52’57.685″)

Poštovní adresa: Skautský tábor střediska „VJAS“ Brandýs nad Labem, OÚ Drahňovice, Drahňovice 40, 257 26 Divišov

Vedoucí tábora: Karel Zmeškal

Zdravotník: Nela Killianova, Karel Zmeškal

💰 Cena: 3.700 Kč (Za celých 14 dní, což je i preferovaná účast. Pokud by měl někdo zájem jet pouze na jeden týden tábora bude brán jako náhradník nebo doplní případnou chybějící kapacitu.)

🚗 Doprava: vlastní + budeme rádi za pomoc s odvozem materiálu – Nakládka v pátek 28. 6. 2024 u srubu – čas bude upřesněn

Pro koho je tábor určen? všichni mladší členové střediska VJAS, absolvovaná 1. třída ZŠ, účast na táboře (i mimo skaut) nebo aspoň víkendové výpravě s přespáním

📮 Dotazy: V případě dotazů či problémů s elektronickou přihláškou nás neváhejte kontaktovat na tento skautský email skautbrandys@gmail.com s předmětem: Velký tábor – dotaz.

Seznam věcí – zde doplníme odkaz na samostatnou stránku

📄 Dokumenty: Přihlašování bude probíhat elektronickou formou – v případě komplikací nám napište. Dokumenty se nemění, jen budou v elektronické formě. Papírové jsou potřeba – kopie kartičky pojištěnce, zdravotní způsobilost (platnost 2 roky) a bezinfekčnost (podepsána maximálně den před táborem, tedy 28.6, ideálně v den příjezdu na tábor 29.6.) Tyto dokumenty je potřeba odevzdat fyzicky první den tábora.

Přihlašování: Všem loňským účastníkům pošleme elektronickou přihlášku přes skautis (pozor, odkaz má časově omezenou platnost, pokud by Vám náhodou propadl, ozvěte se; pokud nemáte zájem jet, nevyplňujte) a všem novým účastníkům rádi pošleme odkaz ze skautisu, stačí projevit zájem (napsat jméno dítěte) na e-mail skautbrandys@gmail.com .