Nadcházející události

Přinášíme vám 3 důležité informace k nadcházejícím akcím / událostem.

1. Již tuto sobotu 9.10. se od 9.00 koná brigáda. Budeme rádi když dorazíte. A máte-li chuť přinést i něco vlastního k snědku, budeme rádi.
  2. Ve čtvrtek 21.října od 17.hodin vás zveme na slavnostní odhalení pamětní desky u skautské lípy na Plantáži v Brandýse nad Labem. Děti, které mají skautský kroj, přijdou v kroji.
  3. Ve dnech 22.10.2021 – 24.10.2021 se koná skautská výprava do Bělé pod Bezdězem.Výprava se nese v duchu „6378 km“ a čeká nás nakouknutí do hlubin země, aneb dobrodružné objevování tajuplných zákoutí naší planety. Jen pro speciální badatele 🙂 Vydáme se za tajemstvím hradu Bezděz, čeká nás celodenní výlet a taky řada her a soutěží.

Odjezd bude v pátek z vlakového nádraží ve Staré Boleslavi, sraz na nádraží je v 15:30 hod.
Návrat zpět je plánován opět na nádraží do Staré Boleslavi v neděli v 15:26 hod.

Výprava bude částečně hrazena z Vašich příspěvků a doplatek ze střediskových prostředků. Váš příspěvek za dítě činí 400 Kč.
Vzhledem k tomu, že kapacita výpravy je omezená, neváhejte se včas ZAREGISTROVAT ZDE.

V případě dotazů se ozvěte.