Vážení rodiče,
rádi bychom Vás informovali, že i v příštím roce 2023 se bude konat velký 14 denní podsadový tábor ⛺🌲🔥. Tábor se bude konat opět v Drahňovicích, v tradičním termínu, a to prvních dvou týdnech letních prázdnin (1.7.-15.7.2023).

• ⏳ místo + čas: Tábořiště Jirenských skautů – Drahňovice okres Benešov + 1.7.-15.7.2023
  • 💰 cena: 3.700,- Kč (Za celých 14 dní, což je i preferovaná účast. Pokud by měl někdo zájem jet pouze na jeden týden tábora bude brán jako náhradník nebo doplní případnou chybějící kapacitu.)
  • 🚗 doprava: vlastní + budeme rádi za pomoc s odvozem materiálu – Nakládka v pátek 30.6.2023 u srubu
  • 📄 dokumenty: přihláška + zdravotní způsobilost (platnost 2 roky) + informovaný souhlas + kopie kartičky pojištěnce + bezinfekčnost (podepsaná maximálně den před konáním tábora, tzn. 30.6.2023, lépe až v den tábora 1.7.2023) (Všechny dokumenty je nutné předat i fyzicky první den tábora!!! Dokumenty jsou ke stažení na webu.)
  • 🚫 požadavky pro možnost účasti: splněná aspoň 1. třída ZŠ, účast na táboře (i mimo skaut) nebo aspoň víkendové výpravě s přespáním (Termíny výprav na příští rok budou v blízké době uveřejněny.)
  • 📮 V případně dotazů se na Nás obracejte na skautskou e-mailovou adresu s předmětem Velký tábor – „dotaz„.

Dokumenty

Přihlašovat se můžete přes tlačítko níže. Do formuláře je potřeba nahrát řádně naskenovanou a vyplněnou papírovou přihlášku. Odkaz na ni naleznete ve formuláři.