Tábor

Vážení rodiče,

rádi bychom Vás informovali, že v tomto roce se bude konat velký 14 denní tábor.
Místo a čas: Tábor se bude konat v Drahňovicích první dva týdny letních prázdnin a to v termínu 29. 6.-13. 7. 2024.

Přihlašování bude probíhat elektronickou formou, v případě komplikací nám napište. Dokumenty se nemění, jen budou v elektronické formě. Papírové jsou potřeba – kopie kartičky pojištěnce, zdravotní způsobilost (platnost 2 roky) a bezinfekčnost (podepsána maximálně den před táborem, tedy 28. 6, ideálně v den příjezdu na tábor 29.6.) Tyto dokumenty jsou potřeba odevzdat fyzicky první den tábora

Cena tábora: 3.700 Kč (za celých 14 dní, což je i preferovaná účast. Pokud by měl někdo zájem jet pouze na týden prosím napište nám)

Doprava na tábor vlastní a samozřejmě budeme rádi za pomoc s odvozem materiálu. Nakládání věcí se bude konat v pátek 28. 6. 2024 u srubu a s tím se váže pomoc s odvozem materiálu z tábora ke srubu.

Požadavky pro účast tábora: splněna alespoň 1. třída ZŠ, účast na táboře (i mimo skaut), nebo alespoň na víkendové výpravě s přespáním.

Informační schůzka ve srubu proběhne během května, termín bude upřesněn.

V případě dotazů či problémů s elektronickou přihláškou nás neváhejte kontaktovat na skautbrandys@gmail.com s předmětem: Velký tábor – dotaz.